Sosyete Polisi 2 izle | Türkçe Dublaj Full HD izle

  IMDb6.3
  Sosyete Polisi 2 izle | Türkçe Dublaj Full HD izle
  Alternatif Adı :
  Beverly Hills Cop II
  Vizyon Tarihi :
  Ocak 25, 2007
  Eklenme :
  05 Aralık 2013
  Toplam İzlenme :
  179
  Tür :
  Suç Filmleri Komedi Filmleri Aksiyon Filmleri
  Ülke :
  ABD
  Süre :
  1s 40dk
  Etiketler :
  sosyete polisi müziği sosyete polisi 2 filmi izle sosyete polisi 2 filmini izle sosyete polisi 2 full izle sosyete polisi 2 1987 film sosyete polisi 2 film izle sosyete polisi 2 film
  • Sosyete Polisi serisinin ikinci filminde Top Gun’dan hatırladığımız Tony Scott yönetmen koltuğunu Martin Brest’ten devralıyor.

   Sosyete Polisi serisinin ilk filminde anlatılan olaylardan sonra Detroit’e dönmüş olan polis Axel Foley televizyonda bir haberde Beverly Hills’de çalışırken şefi olan Bogomil’in vurulduğunu duyunca aceleyle Beverly Hills’e döner ve hastanede Bogomil’i ziyaret eder, ardından eski arkadaşları dedektif Rosewood ve çavuş Taggart ile yeniden karşılaşır.

   Taggart ve Rosewood Axel’a Bogomil’i öldürmeye çalışan kadını bulmasında yardım etmeye karar verirler. Fakat ikilinin başı bu kez kendilerini görevden almak için bahane arayan polis şefi Harold Butz ile derttedir...

   Foley, Taggart ve Rosewood bir kez daha güçlerini birleştirerek Bogomil’in vurulması olayının arkasındaki gerçekleri araştırmaya koyulurlar. İpuçları onları bölgede o sırada başlayan seri soygunların arkasındaki isim olan Maxwell Dent’e götürecektir.


  Oyuncular ve Yönetmen
  Facebook Yorum
  Yorumlar
  1 x 10 = ?